Nowoczesny serial w dzisiejszym świecie.

Nowoczesny serial w dzisiejszym świecie.

Jestem ciekawa jaki był wasz ulubiony horror. Bo ja mam niemało i na pewno, któryś oglądaliście w telewizji. Na samym starcie chciałam nazwać ich selekcję to dla was dość ważne. Jednak po sprawdzeniu w Wikipedii ujawniło się, że jest ich więcej niż planowałam dlatego wypunktuję najbardziej renomowane kategorie.:

  • komedia
  • horror
  • fabularny
  • familijny
  • edukacyjny
  • historyczny
  • romantyczny

To takie najczęstsze wersje i myślę, że na wstęp wystarczy. Nikt z nas nie wie często jak to rodzaj czy komedia czy fabularny i taka jest opinia. Powracając do naszego pytania jaki serial najbardziej wam was zaciekawił. Jeśli idzie o polski to na 100% warto jest tu wyselekcjonować Alternatywy 4 oraz Kogiel Mogiel. Są to dwa fajne i na pewno przez z wielu Was przeglądane nie jeden a kilka razy filmy. Ostatnio dokręcili kolejną już nowoczesną część Kogla Moga i rzeknę Wam, ze chciałam już wyjść z kina. Widziałam wiele kiepskich komedii, które były dorabiane po latach, jednakże ten to przeszedł sam siebie porażka i to dobitnie powiedziane. Nic nie mia zgodnego z hitem jaki wspominam. Mam szansę, aby nikt nie wpadł na zamiar i nie dokręcił nowych etapów Alternatywy 4 bo to może być dopiero porażka. No ale cóż kino i reżyserzy nie posiadają już pomysłów na hity i mogą się starymi hitami, które kiedyś były hitem, jednak czy warto. Moim zdaniem nie. Ponadczasowe ekranizacje do których chcę wracać toż przede wszystkim Transformers i to prawdopodobnie do wszystkich działów trzeba go zobaczyć samemu ale jednocześnie z dzieckiem, bo naprawdę warto. Ogrom akcji, ale i niewiele przygód i humoru co aktualnie nie zawsze się zdarza. A co z kreskówkami. Ja osobiście zakochałam się w dwóch i to Disneya Podstawowy to Roszpunka ten koń, który goni naszego podstawowego bohatera po prostu jest znakomity. Wątek czułości i lampionów również, ale koń bije wszystkich na głowę. Węszy jak pies co jest niewątpliwie śmieszne. oglądała też inne ekranizacje jednak ta niesamowicie mi się podoba. Druga i to ponoć najbardziej kultowa kreskówka to na pewno Kraina Lodu jednak tylko pierwsza części. Pewnie tak jak mi najbardziej podobał się Olaf, który był po prostu zabawny. Myślę, że żeby nie Olaf na pewno ta historia by taka ekstra nie była. Oraz to chyba jeden z najoryginalniejszych cytatów

„Olaf: „Miłość to jak bardziej się martwisz o kogoś niż o siebie.”

„Dla niektórych warto się czasem roztopić”

Film, a raczej bajka świetna z ważnym morałem. Ja bardzo uwielbiała ją oglądać z moim niemowlęciem i te muzyka po prostu najlepszy hit jaki ostatnio był. Nie mogę tego stwierdzić o drugiej części. Za długo na nią czekaliśmy i chyba to już nie to. Nie za bardzo mi się podobała. Pewni wy macie również swoje wyjątkowe jak Smerfy czy Gumisie. Pamiętacie Grgamela, który zamierzał ująć te niebieskie małe stworki. Ta historia chyba nam wszystkim zapadła w serach i także Klakier, który ciągle je próbuje złapać. Było wyjątkowo wiele śmiechu. Teraz te historie niestety nie mają głębszego wniosku i już nie są tak interesujące jak kiedyś. Może być to wywołane tym, ze nasze maluchy posiadają Netflixa na którym jest po prostu ich tysiące. Mu mieliśmy jedyną o 19 i tyle. Co natomiast z zagranicznych mi bardzo z takich oczywistych romansów podobał się Dirty Dancing niesamowita historia przygód i tańca. Bogata kobieta z niezwykłego domu poznaje pana, który jasne posiada coś w sobie,i zakochuje się. Ojciec jest niezgodny temu układowi. Jednak kiedy ostatniego dnia z nim tańczy wszystko się zmienia. Ładny romantyczny serial, lecz wiem ze nie wszystkim będzie się on podobał. Nie wszyscy lubią słodkie historie miłosne. Mi natomiast oczywiście. A co z horrorów o matko dla mnie najstraszniejsza jest Laleczka Chucky nie wiem czemu ale ta lalka jest po prostu dla mnie tragiczna. Mam już swoje lata, ale kiedy widzę drugą edycję zawsze dostrzegam i nieustannie się boję. Może mam taki obraz z dzieciństwa. Sama nie wiem. Lalka która porusza się i eliminuje, zaś ten jej śmiech coś okropnego przynajmniej dla mnie. Ostatnią część oglądałam na Netflixie ale nie do końca bowiem była dla mnie nieciekawa i może już dojrzałam, ze horrory tego gatunku są po prostu męczące również nie są śmieszne.

Jaki serial?

Kiedyś było prosto gdyż nie był ich zbytnio wiele. Jeden film dziennie i koniec. Był mój specjalny Beverly Hills, 90210 – każdy zapewne z nas oczywiście kobiety kochały się w Dylanie lub Brandonie och jak każdy z nas wzdychał. Naklejki, które wieszało się na ścianach. Jak był puszczany serial nikogo nie było na palcu zabaw tylko mężczyźni zostawali. Pytając nawet mojego męża to on za bardzo nie akceptował tego serialu, moje zaskoczenie było duże. Innym takim znanym tasiemcem była Dynastia o byciu w luksusach oraz dobrych paniach. Wszyscy go oglądaliśmy bo naprawdę wspaniale było stwierdzić jak ludzie w USA mieszkają. Teraz na Netfixie jest kontynuacja Dynastii były chyba 2 sezony tego serialu natomiast to już chyba nie to. Może dlatego, że już na nas nie robią tak wrażania wilie i wyjątkowe domy jak dawniej Teraz moim kochanym serialem ale jest ich wiele toż np. Czarna lista, Contra z HBO2 – serial sensacyjny o najemnikach bardzo fajny. Coraz częściej możemy trafić na atrakcyjne filmy i każdy na w 100% odnajdzie coś dla siebie, jednak jest ich tak wiele,że ciężko opisać, który nam się najbardziej przypadł do gustu bowiem każdy był co fajnego w sobie. Dlatego wzywam do przeglądania i analizowania co Wam najbardziej się podoba w filmach i który bierzecie. Może trafimy na wspólny , który przypadł nam do gustu byłoby wprost super. Możliwości tymczasem są wielkie nie jak kiedyś, że trzeba było czekać na bajkę czy popularny film. Możemy zastopować film czasie, oglądać na tabletach w jakimkolwiek miejscu. Technologia po prostu jest świetna.