projektowanie wnętrz

projektowanie wnętrz

Planuję remont wnętrza i balustrady szklane Warszawa, zastanawiam się czy warto jest zatrudnić architekta wnętrz. Chciałam wykonać remont kuchni i łazienki niestety nie mam konceptu jak do tego podejść. Udałam się do sklepu, aby pooglądać aranżacje tego rodzaju pomieszczeń tam właśnie polecili mi bardzo atrakcyjną i sławną projektantkę wnętrz oraz balustrady szklane Warszawa. Po przyjechaniu do domu zadzwoniłam do niej i umówiłam się na wstępną wizytę.

Balustrady szklane Warszawa

Projektantka pojawiła się u mnie kolejnego dnia i zobaczyła moje wnętrze – powiedziała mam kilka świetnych pomysłów. Na samym początku jednak wypytała mnie o moje ulubione kolory, wzory, by mogła jak najkorzystniej sprostać moim oczekiwaniom. Wszystko bardzo fajnie się zapowiadało, jednak byłam podekscytowana ceną zanim powiem tak. Okazało się, że cena liczona jest od powierzchni i wyszła naprawdę bardzo dobra, za plany i pomoc w odnowieniu mojego domu. Co miała mi do zaoferowania? A otóż wiele nawet nie miałam pojęcia, że nie tylko stworzy dla mnie kilka projektów, balustrady szklane Warszawa lecz również ma kontrakty ze marketami i sprzedaje mi płytki i lampy w niezwykle korzystnych cenach – ja sama takich rabatów na pewno nie dostanę. Zgodziłam się na jej pomoc. Po 3 dniach na mojego e-maila przyszły propozycję aranżacji mojego apartamentu.

Balustrady szklane Warszawa – jak się dogadać z projektantem wnętrz

Ja lubię styl nowoczesny i minimalistyczny balustrady szklane Warszawa i takie właśnie aranżacje otrzymałam. Kolory oczywiście były oryginalne, jednak był także| mój ulubiony czerń i biel, który od razu na jednym projekcie przypadł mi do smaku. Rzeczywiście byłam pod ogromnym wrażeniem, jednak najlepsze dopiero przede mną. Okazało się, że jak zwykle drobne poprawki musiały zostać wprowadzone, ale to naprawdę tylko poprawki. Nie podobał mi się np. umieszczanie lamp balustrady szklane Warszawa i ich kształt jakoś to tak barowo dla mnie wyglądała i mało elegancko, no ale cóż nie może nam się wszystko podobać. Najlepsze, że elementy wykorzystane na wizualizacji przy aranżacji wnętrza były realne tzn można je było po prostu zdobyć w sklepie i moje mieszkanie będzie wyglądało tak samo jak na przedstawionym rysunku. Było to dla mnie prawdziwe zaskoczenie i już widziała wszystko teraz będzie wyglądało.

Po akceptacji projektu czekały mnie zakupy balustrady szklane Warszawa. Poszliśmy z projektantką do sklepu, w którym znajdowały się wszystkie potrzebne do remontu materiały. Może ktoś zapyta dlaczego tracę czas jak widziałam już to na projekcie. Lecz to nie jest tak do końca. Aranżacja nie ukazują np. połysku blatów a efekt końcowy może być troszkę inny, dlatego sama powinnam zobaczyć najpierw towar na własne oczy i ocenić.

Balustrady szklane Warszawa – czy musi być drogie?

Zmiany jakie osiągnęłam to np. podłoga, która w projekcie była typowa, a w supermarkecie można wybrać 3 rodzaje barw – balustrady szklane Warszawa błyszczący, matowy lub półmat. Jak dla mnie najlepszy wykazał się półmat i taki dlatego wybrałam. Reszta elementów została taka sama. Powiększyłam tylko element dekoracyjny w kuchni o jeden pasek bo bardzo mi się podobał, a na aranżacji nie było widać, ze on aż tak ładnie wygląda. Po zakupach w markecie należało skontaktować się z ekipa, która wykona remont. Oczywiście wszystkie prace miały być sprawdzane przez projektantkę wnętrz tak jak i balustrady szklane Warszawa https://cienkusz.com.pl/balustrady. Tak oczywiście miało być a jak to w tym kraju jest Firma remontowa nie była z tych które współpracują z innymi chętnie. Szef że miał wiele wizji na remont mojego mieszkania i często mówił „ że co istnieje na kartce nie zawsze można stworzyć”.

Oczywiście, ze można ale niestety wymagało to od firmy więcej pracy i czasu co nie do końca już| mu się podobało. Na projekcie była np. tzw falka zrobiona z paneli, ekipa remontowa poinformowała, że tak się nie da, jednak po kilku dniach uświadamiania panu że się da wykonał ją, jednak efekt odbiegał znacząco od wymagań i zaczęły się problemy. Szef mówił, ze się nie da, projektantka i ja że się da i wyszło jak wyszło. Dlatego po kilku rozmowach postanowiłam zatrudnić ekipę remontową polecaną przez naszą Panią balustrady szklane Warszawa. Stanowiło to chyba najkorzystniejsze posunięcie. Z tamtą firmą pożegnałam się, jednak nie należało to do najlepszych przeżyć – szef domagał się zapłaty całości itd. Nowa ekipa choć cenowo troszkę droższą jakieś 10% to zrobiła wszystko szybko i bez problemów. Nie było określenia nie da się, nie można. Balustrady szklane Warszawa współpracowała z nimi idealnie.

Rzeczywiście byłam po wielkim wrażeniem i co najistotniejsze remont zakończył się tydzień przed czasem. Byłam naprawdę zadowolona. Teraz moje mieszkanie wyglądało bardzo unikalne, a niektóre pomysły i elementy wykorzystane w nim sprawdzają się idealnie. Sama na pewno nie natrafiłabym na tak super pomysły. Moi koledzy przychodząc do mnie też są zaintrygowani i biorą namiary balustrady szklane Warszawa bo zrobiła kawał dobrej pracy. Czy warto jest korzystać z pomocy architektów wnętrz – odpowiedź to oczywiście. My nie mamy takiego doświadczenia ani pomysłów, jeśli chodzi o pomysł na nasze apartament. Dobór kolorów, odcieni i elementów dekoracyjny jest rzeczywiście dobry. Ale musimy pamiętać żeby wybrać osobę wartą zaufania i najkorzystniej z polecenia. Musimy też wybrać ekipę remontową, która będzie potrafiła współpracować, bo moja pierwsza to nic nie umiała, nawet płytki przyciąć w falkę. Niezmiernie istotna jest też cena, by była ona zawarta na starcie rozpoczynanych prac przez ekipę, widzą projekt i mają się go trwać. Abyśmy później nie musieli dopłacać bo mężczyzna nie wiedział. Wybór produktów jak tapety, panele balustrady szklane Warszawa itp. powinien być też robiony w markowych marketach, które zapewniają nam ochronę na nabyty produkt. Efekt końcowy mojego remontu jest cudowni a każdemu polecam mienie z fachowej pomocy. Wielu z nasz wyda się to typowe po co projektant kiedy można samemu wybrać w hipermarkecie także nie płacić innym. Na pewno tuta jest dużo racji, jednak za| dobry plan i wykonanie się płaci. Absolutnie nie będziemy mieli takiego doświadczenia jak ktoś kto funkcjonuje w balustrady szklane Warszawa całe życie.